Ні домашнім завданням! В Україні створили петицію про відміну у школах домашніх завдань

Ні домашнім завданням! В Україні створили петицію про відміну у школах домашніх завдань

Автор петиції – громадянин України Базима Борис Олексійович.

Чоловік зазначає, що учні потерпають від надлишкового навчального навантаження у позаурочний час, не кажучи вже про уроки.

“Декомунізація поки що мало торкнулася системи шкільної освіти. До сих пір учні страждають від надмірної навчального навантаження в позаурочний час, не кажучи вже про уроки. Велика кількість зайвої інформації і малопродуктивних завдань позбавляє сучасних учнів вільного часу і повноцінного дозвілля. Багато учнів отзанімавшісь 6-7 уроків в школі, ще 3-4 години витрачають на виконання домашніх завдань”, – обуюється пан Борис.

Велика кількість зайвої інформації та малопродуктивних задач позбавляє учнів вільного часу і повноцінного відпочинку. Автор наводить приклади – повністю або частково домашні завдання відмінили у багатьох розвинених країнах світу: Фінляндії, Ізраїлі, Канаді, Франції, Іспанії, Італії тощо.

“І нічого страшного не сталося. Діти ростуть освічені і розвинені. Необхідно змінити шкільну програму і навантаження так, щоб школяр все встигав в школі. Поза школою у нього вистачає і інших занять, включаючи спілкування з однолітками і рідними, на яке просто не залишається часу. Закликаю приголосних зі мною підписати цю петицію, щоб спонукати уряд і зокрема міністерство освіти всерйоз задуматися про справжні реформи школи! Щоб учні не вчилися ненавидіти школу, яка їх зараз мучить надмірним навантаженням”, – написав у петиції Борис Базима.

Президент України Петро Порошенко розгляне петицію тільки в тому випадку, якщо за неї проголосують 25 тисяч осіб. Збирання підписів триватиме ще 87 день.

Проголосувати ви зможете за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/47176

Syla.news

705 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up