Комітет рекомендував Раді зняти недоторканість із Колєснікова

Комітет рекомендував Раді зняти недоторканість із Колєснікова

Комітет з питань регламенту вирішив рекомендувати Верховній Раді розглянути подання ГПУ щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від “Опозиційного блоку” Дмитра Колєснікова.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Як зауважив під час засідання Комітету генпрокурор Юрій Луценко, нардеп сприяв незаконному відчуженню двох цехів оборонного “Науково-дослідницького та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості імені Я.Ю.Осади” у Дніпрі. Воно забезпечувало українську армію ракетами “Смерч” та “Град”.

Зокрема, у червні 2012 року на адресу агентства держмайна надійшов лист від директора підприємства Сергія Горгуля про виключення виробничого корпусу №1 та лабораторно-побутового корпусу підприємства з переліку майна, що не включається до складу цілісного майнового комплексу.

“Внаслідок  протиправних дій голови агентства державного майна України з управління державними корпоративними правами та майном стало можливе безперешкодне незаконне відчуження цілісного комплексу, ринкова вартість якого на момент відчуження складала 16 мільйонів 701 тисяч гривень”, – підкреслив Луценко. 

У результаті міська рада Дніпра продала частину підприємства на аукціоні, проте депутати міськради не були в курсі цього злочину.

“Пан Колєсніков, вивів два цехи недоторканного ракетного заводу з цілісного майнового комплексу, порушивши закон. Це те, що ми йому інкримінуємо”, – підсумував Луценко.

Нагадаємо, нардепа від фракції “Блок Петра Порошенка” Олега Барну, що напередодні лаявся на журналіста Ігоря Колтунова після питання про кнопкодавство, викликали до парламентського комітету з питань регламенту.

Згодом Олег Барна вибачився за нецензурні вислови, які він вжив у бік журналіста телеканалу 1+1.

Syla.news

305 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up