Що станеться, якщо дрон вріжеться в пасажирський літак? Дослідження інженерів (ВІДЕО)

Що станеться, якщо дрон вріжеться в пасажирський літак? Дослідження інженерів (ВІДЕО)

Інженери з Університету Дейтона дослідили на практиці, яких ушкоджень дрон може завдати пасажирському літаку. Для  зіштовхнули дрон з крилом літака на швидкості 383 км / год .

Про це пише  Aviation International News.

Експерти вважають, що зіткнення між літаком та комерційним літальним апаратом є лише питанням часу.

Аби зрозуміти, чим саме це загрожує вчені імітували політ та зіткнення. Під час краш-тесту використали крило легкомоторного пасажирського літака і одну з найпопулярніших моделей дронів – DJI Phantom 4.  Дрон розігнали до 383 км / год – звичайної швидкості літака малої авіації, а потім направили його в передню частину крила.

В результаті дрон повністю увійшов в крило. Дослідники відзначають, що в реальному житті такі пошкодження не привели б до суттєвої втрати льотних якостей. Однак, якби швидкість літака була вищою, зіткнення з дроном могло б привести до його падіння.

Нагадаємо, державіаслужба України переглянула обмеження на польоти безпілотників без попереднього узгодження і збільшила дозволену вагу апаратів до 20 кг, висоту польотів до 120 метрів і встановила дальність польотів у межах прямої видимості.

Syla.news

376 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up