Google розробила додаток, який дозволить відвідувати заблоковані сайти

Google розробила додаток, який дозволить відвідувати заблоковані сайти

Інкубатор технологій Jigsaw (Google Ideas) випустив новий додаток Intra. Він дозволить заходити на сайти, які заблоковані в певній країні.

Про це повідомляють “ІТ Новости“.

Новий додаток буде створювати між сервером та смартфоном зашифроване з’єднання, яке не дозволятиме провайдеру визначати, які саме сайти відвідує користувач. Як повідомляють розробники, багато країн намагаються приховувати від своїх громадян доступ до певної інформації шляхом блокування ресурсів.

Приміром, в Україні заблокували російську соціальну мережу “Вконтакте”, а влада РФ через конфлікт з Павлом Дуровим обмежила доступ росіян до месенджера Telegram.

“Маніпуляції з DNS-запитами є однією з форм цензури в світі. Люди перебувають в небезпеці, намагаючись дізнатися, що відбувається насправді”, – зауважив менеджер Jigsaw Джастін Хенк.

Окрім того, розробники наголосили, що за допомогою Intra користувачі отримають змогу відвідувати заборонені сайті і при цьому фактично не порушувати діюче законодавство.

Syla.news

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up