Україна візьме участь у військових навчаннях НАТО

Україна візьме участь у військових навчаннях НАТО

Представники Збройних Сил України візьмуть участь в одних з найбільших в історії НАТО стратегічно-військових навчань «Trident Juncture 2018». Навчання розпочнуться  у Норвегії 25 жовтня і триватимуть до 7 листопада.

Про це повідомили  в Управлінні зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

“За сценарієм навчань багатонаціональна коаліція НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна «Мурінус», за обрисами якої легко вгадується наш північний сусід”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають в Управлінні, командно-штабна фаза навчання триватиме до третьої декади листопада в органах управління та навчальних центрах Альянсу від італійської провінції Кампанія до норвезьких фюльке Трьомсо та Фінмарк.

“З вересня цього року 5 українських офіцерів залучено до роботи в секціях штабу багатонаціональної коаліції. Вони успішно пройшли етапи теоретичної підготовки та оперативного злагодження і незабаром вирушать виконувати завдання за своїми напрямками в Неаполі, Рамштайні та Ставангері”,– повідомили у прес-службі ЗСУ.

Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив про те, що альянс допомагає в створенні на території України центру із захисту кіберпростору від хакерських нападів. 

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up