У Львові запрошують приєднатись до Будівельно-реставраційного кластеру: як долучитись

У Львові запрошують приєднатись до Будівельно-реставраційного кластеру: як долучитись

У приміщенні актового залу Личаківської райдержадміністрації (вул. Левицького, 67) відбудуться установчі збори Громадської спілки «Львівський будівельно-реставраційний кластер» (ЛБРК).

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Збори розпочнуться о 19.00 год. 25 жовтня.

«Якщо Ви небайдужі до майбутнього пам’яток Львова, якщо Ви і Ваше підприємство беруть участь у реставрації будівель Львова, якщо Ви хочете добитися відкритості та прозорості у проведенні тендерів, якщо Ви за запровадження правил та етичних норм в реставрації та гідну білу зарплату Ваших працівників — запрошуємо приєднуватись до нас», — зазначають організатори.

Учасникам зборів потрібно мати з собою паспорт та довідку про присвоєння коду.

“Засновниками кластеру можуть  виключно юридичні особи, задіяні у процес реставрації пам’яток архітектури (проектні, технологічні, виконавці робіт, технагляду, інші профільні організації). Юридична особа, що є учасником ринку реставраційних робіт у м. Львові та бажає виступити засновником ЛБРК, подає копію установчих документів та оригінал рішення уповноваженого органу управління (протокол зборів ТОВ або рішення засновника ПП) про участь у заснуванні Спілки та обрання представника від організації на установчі збори.

В разі, якщо таким представником буде інша особа, ніж зазначений в держ. реєстрі керівник — подається також оригінал (нотаріальна копія) довіреності від юридичної особи з належним рівнем повноважень для здійснення представницьких функцій (участь в установчих зборах, голосування, підписання протоколу зборів та статуту Спілки)”, – йдеться в повідомленні.

 

Ініціативний комітет кластеру:

Балагурак Ігор (ТзОВ «Балко») — (067) 752−97−62

Лагуш Зеновій (ТзОВ «Лагуш і спілка») — (067) 675−30−03

Лобай Роман (ТзОВ «Еталон-Ком») — (067) 371−71−10

Нагадаємо, у Львові запрацювали три нових промислових кластери.

Syla.news

 

548 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up