Президент і Прем`єр України привітали працівників освіти з професійним святом

Президент і Прем`єр України привітали працівників освіти з професійним святом

У зверненні Президент привітав усіх вчителів з професійним святом.

Текст вітання розміщено на сайті глави держави.

“Україна вже має армію, яка здатна зупинити агресора. Наше суспільство вже знаходить протиотруту для російської пропаганди, що має на меті нас розділити, ствердно об’єднується навколо власної церкви, міцнить українську мову. Праця та розум наших співвітчизників створюють основи для економічного відновлення і розвитку. І саме від освіченості, креативності та наполегливості ваших вихованців буде залежати подальший поступ до обраного народом європейського майбутнього.

Висловлюю вам, дорогі освітяни, сердечну вдячність за вашу багаторічну невтомну і плідну працю з виконання найвідповідальнішої місії — навчання та виховання молодих поколінь”,- йдеться в повідомленні.

Також усіх працівників галузі освіти привітав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Привітання розміщено на Урядовому порталі.

“Реформа освіти – комплексна система заходів, здійснення яких дасть змогу створити принципово нове середовище, що враховуватиме потреби всіх учасників освітнього процесу, сприятиме їх розвитку і продуктивній співпраці. Ці інновації ми розпочали з запровадження масштабної реформаторської програми “Нова українська школа”, головна мета якої – створити школу та шкільне середовище нового покоління, де буде приємно навчатись, і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті”, – йдеться у вітанні.

Також Володимир Гройсман наголосив, що від наполегливості учителів, педагогів та вихователів залежить майбутнє України.

Нагадаємо, МОН затвердило 11 стандартів вищої освіти: які спеціальності увійшли до переліку.

Syla.news

427 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up