Зламаними Facebook-сторінками торгують у "даркнеті"

Зламаними Facebook-сторінками торгують у “даркнеті”

Після масштабної хакерської атаки Facebook, яка зачепила більше 50 мільйонів користувачів, зламані облікові записи почали продаватися на теренах “даркнету”.

Про це повідомляє The Independent.

Редакція видання помітила “десятки списків” на чорних ринках “даркнету”: розділ Інтернету, доступний тільки зі спеціалізованим програмним забезпеченням пропонує покупцям особисті дані користувачів Facebook всього за 3 долари.

Якщо вони експлуатуються злочинцями, експерти з безпеки попереджають, що дані можуть використовуватися для крадіжки особистих даних чи шантажу користувачів Facebook з компрометуючою інформацією.

Якщо продавати кожен акаунт окремо за цими цінами, вартість вкрадених даних на чорному ринку загально складе від 150 до 600 млн доларів.

Експерти пояснюють, що цінність таких даних для кіберзлочинців означає продовження такої тенденції як прибуткового бізнесу.

Зламаними Facebook-сторінками торгують у "даркнеті"

“Особисті дані просто занадто цінні у “темній павутині”. Поки вони  продовжують отримувати високі ціни і постачати злочинців засобами, необхідними для здійснення атак, організації повинні застосовувати всі заходи щоб виявляти це і захищати свої мережі, пристрої та користувачів”, – сказав генеральний директор кібербезпеки SonicWall Білл Коннер, який консультував як уряд США, так і Великобританії з питань безпеки.

“Те, що злочинці можуть або мають намір робити з величезною кількістю інформації про громадян країни, слід сприймати дуже серйозно”.

Відомо, що 16 вересня 2018 року Facebook помітив незвичайну активність одного з елементів функціоналу, в результаті внутрішнього розслідування було виявлено комбінацію вразливостей, через яку невідомі отримали доступ до облікових записів щонайменше 50+ мільйонів користувачів.

Нагадаємо, Facebook звинуватили у тому, що він свідомо таргетує новини про вакансії і залежно від побажань роботодавця показує їх лише чоловікам.

Syla.news

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up