"Вулиця для всіх". Біля Органного залу облаштували новий громадський простір

“Вулиця для всіх”. Біля Органного залу облаштували новий громадський простір

Біля Будинку органної та камерної музики у Львові почали облаштовувати громадський простір. Тут встановили лавочки та прожектори по периметру фасаду будівлі органного залу. Наразі реалізована перша частина проекту та оголошений тендер на другий етап робіт.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ще плануємо встановити ліхтар, кадки для висадки дерев, 4 велостійки, смітники та антипаркувальні стовпці, а також облаштувати благоустрій навколо новоствореного простору», — цитує менеджера проектів «Інституту міста» Максима Терлецького прес-служба ЛМР.

Проект є частиною плану реконструкції вул. Бандери — «Вулиця для всіх», який реалізовують у межах співпраці між Львовом та Лейпцігом, а фінансує його німецька організація «Engagement Global». Загальна вартість робіт і матеріалів — приблизно 360 тис. грн.

Читати також:  Підготовчі роботи з облаштування нового громадського простору на Дорошенка у Львові

«Інститут міста» оголосив тендер на проведення другої частини ремонтних робіт на території Органного залу та закупівлю вуличних меблів. Зокрема, тут мають замінити пошкоджену плитку та зробити зелену смугу з міскантуса.

"Вулиця для всіх". Біля Органного залу облаштували новий громадський простір

Простір створювали архітектор Антон Коломійцев та архітектор університету «Львівська політехніка» Роман Крушельницький. Замовником є КУ «Інститут міста».

Будинок органної та камерної музики розташований на вул. Бандери, 8, поруч з політехнікою в колишньому костелі святої Марії Магдалини (XVII ст.).

Читати також:  Підготовчі роботи з облаштування нового громадського простору на Дорошенка у Львові

Нагадаємо, у Львові обрали новий дизайн громадського транспорту.

Syla.news

480 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up