Українська компанія долучилась до будівництва Кримського мосту

Українська компанія долучилась до будівництва Кримського мосту

СБУ виявила, що українська компанія сприяла будівництву Кримського мосту. Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки разом зі Службою безпеки викрили факти протиправного постачання до Росії матеріалів.

Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Оперативники спецслужби виявили, що одне з українських підприємств, що здійснює видобування щебеню, налагодило його поставку до країни-агресора.

“Ділки без необхідної дозвільної документації видобували у кар’єрах, власником яких є громадянин РФ, корисну копалину та реалізовували її, зокрема через посередників російській компанії, яка є дочірньою структурою Мостожелезобетонконструкции”, – йдеться у повідомленні.

СБУ також встановила, що це товариство під час закупівлі продукції українських постачальників виконувало роботи із будівництва Керченського мосту. Загалом до Росії було здійснено 25 поставок щебеню загальною масою 28 тис. тонн.

“Через співпрацю української комерційної структури із російськими підприємствами, що провадять господарську діяльність на тимчасово анексованій території Криму, слідство вбачає у діях бізнесменів ознаки підтримки окупаційної адміністрації РФ на півострові”, – зазначили в СБУ.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 110-2 ККУ правоохоронці провели санкціоновані слідчі дії в приміщеннях адміністрації кар’єрів та за місцем фактичного проживання директора підприємства.

Співробітники СБУ виявили та вилучили договори, контракти, вантажно-митні декларації, які підтверджують фінансово-господарські операції з російськими структурами, що діють у тимчасово анексованому Криму.

Наразі триває розслідування для встановлення всіх задіяних осіб у протиправному механізмі та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Зазначимо, що 13 травня в Керчі запустили автомобілі шляхопроводом до мосту в окупований Крим.

Нагадаємо, перехід двох суден Військово-морських сил України “Донбас” та “Корець” з Чорного до Азовського моря важливий для формування військово-морської бази в цьому регіоні. Однак експерти пояснюють, що окрім того, цей хід наніс помітного удару по репутації РФ. 

Syla.news

343 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up