У Львові обрали новий дизайн громадського транспорту

У Львові обрали новий дизайн громадського транспорту

У Львові визначили переможця конкурсу на найкраще брендування громадського транспорту. Ним виявився варіант Костянтина Череповського, що передбачає розфарбування міського транспорту у жовтий та білий кольори.

В оголошеному Львівською міськралою конкурсі на краще брендування громадського транспорту взяло участь четверо дизайнерів – Назарій Кондратюк, Тетяна Стефанишин, Назар Хітреня та Костянтин Череповський.

І в четвер, 4 жовтня, після представлення концепцій, відповідей на запитання громадськості та наради журі конкурсу обрали переможцем  Костянтина Череповського і взяли  його варіант за основу для доопрацювання.

«Треба зважити на те, що ліврею ми розробляємо не на день, не на рік і не на три роки. Ми розробляємо ліврею на довше. Тому ми думаємо, що жоден з варіантів не може бути взятий і вже нанесений на транспорт чи вже внесений в специфікацію на придбання нових тролейбусів. Ми вважаємо найоптимальнішим варіантом сьогодні буде обрати переможця, але взяти його роботу за основу, яка далі буде доопрацьована за участю фахових дизайнерів», – сказав заступник директора житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

Переможець конкурсу Костянтин Череповський вважає яскравий жовтий колір, який мерія визначила базовим для розробки брендування, невдалим, через що тому вирішив додати до лівреї білий колір.

«Ми виходимо з того, що базовим є жовтий колір. Щоб зменшити площу жовтого кольору, обводимо кузов білим, додаючи йому пластики», – зазначив він.

Простір між вікнами старих трамваїв і тролейбусів автор концепції пропонує фарбувати чорним кольором, щоб зробити їх візуально подібними на нові моделі транспорту.

Крім того, Костянтин Череповський запропонував позначати різними елементами різних кольорів види транспорту: трамваї – червоним, тролейбуси – синім, автобуси – зеленим. Однак від цієї ідеї ще можуть відмовитися під час доопрацювання концепції.

За словами Андрія Білого, доопрацювання триватиме близько двох тижнів, після чого в мерії презентують остаточний варіант лівреї.

Згідно з умовами конкурсу, переможець після розроблення брендування для всіх моделей транспорту отримає винагороду – 36 тис. грн.

Нова ліврея стане обов’язковою під час закупівлі нового транспорту, натомість наявний у місті транспорт поступово перефарбовуватимуть під час ремонтів та модернізацій.

«Нову ліврею ми будемо використовувати для всього нового транспорту, вона буде вказана в специфікації під час закупівлі, тому виробник одразу буде розфарбовувати транспорт так, як нам треба. Транспорт, який вже є в місті, перефарбовуватимуть з часом», – пояснив Андрій Білий.

Нагадаємо, в мерії планують  покращити транспортне сполучення до мікрорайону Рясне.

Syla.news

519 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up