«Спікай» вільно: які іноземні мови та їхні напрями стали найбільш затребуваними

«Спікай» вільно: які іноземні мови та їхні напрями стали найбільш затребуваними

Молодь дедалі частіше звертається за допомогою з вивчення іноземних мов до спеціалізованих навчальних центрів. Причина цьому – намір емігрувати за кордон на навчання та роботу. А ще – бажання отримати більш оплачувану роботу в Україні.

Згідно зі статистикою, у 2017 році здобувати освіту  за кордон виїхало близько  70 тис. українців. Також за словами Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, щороку на роботу до інших країн виїжджає від 3 до 6 млн громадян, що становить в середньому  11-16% населення.

Керівник навчального центру Progressio Тетяна Тома розповідає: серед іноземних мов, які сьогодні найбільш затребувані – все ж англійська та німецька. Рідше звертаються за допомогою з вивчення польської та французької, а поодинокі випадки – коли цікавляться китайською чи японською.

«Був певний період, коли до нас звертались за допомогою з вивчення східних мов. Проте це – рідкісні випадки. Все ж в топі – англійська та німецька. Це пов’язано із широким діапазоном розповсюдженості цих мов у світі.  Окрім того, наші студенти розуміють, що й в Україні можна знайти роботу із достойною оплатою, якщо володієш цими мовами. Сьогодні в Україні функціонує багато підприємств з іноземними інвестиціями, де на керівних посадах працюють лише люди з високим рівнем  знань цим мов».

За словами Тетяни Томи, у львівському регіоні за послугами з вивчення саме англійської мови звертаються студенти зі сфери інформаційних технологій, а також ті, хто планують працювати у цій галузі.

«Львівщина – найбільш розвинений регіон у плані IT-індустрії. Тому високий рівень володіння іноземною – пріоритет для таких спеціалістів. Під час навчання в нашому центрі слухачі курсів не лише вчать граматику. Значну увагу ми приділяємо усному мовленні. Бо знати – означає розмовляти. У нас функціонує English speaking club Progressio, де навчання проводять носії мови. Бо наше завдання – підготувати наших студентів до повноцінного життя та роботи  в іноземному середовищі».

Також, за словами керівника навчального центру, все частіше пересічні громадяни звертаються  з запитом на вивчення окремих напрямів англійської мови. Серед найпопулярніших – це ділова мова, а також англійська для мандрівників.

«Якщо говорити про англійську мову, хочу додати, що саме ці напрями – туризм та ділова мова бізнесу – зараз стали найбільш популярними. І ця тенденція продовжує розвиватись, оскільки в минулому році запрацював безвіз і українці масово почали їздити за кордон».

Нагадаємо, раніше експерти координаційної ради західноукраїнського офісу Європейської бізнес-асоціації заявили, що масовий виїзд українців за кордон  триватиме, доки заробітна плата в Україні не зрівняється із показниками в ЄС.

986 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up