Сенцова годуватимуть внутрішньовенно й порошками

Сенцова годуватимуть внутрішньовенно й порошками

У четвер, 4 жовтня, уповноважений РФ із прав людини Тетяна Москалькова заявила, що стан незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова є “стабільним”, та що йому “скоригували програму лікування”.

Про це сказала вона сказала, коментуючи результати обстеження Сенцова, передають “Крим.Реалії”.

“Щодо стану здоров’я Сенцова – він перебуває під постійним наглядом лікарів безпосередньо у колонії в Ямало-Ненецькому окрузі та цивільних лікарів. Останнє обстеження було кілька днів тому, було скориговано його лікування”, – сказала омбудсмен.

Москалькова також додала, що Сенцов “приймає поживні суміші внутрішньовенно і приймає у вигляді порошку інші поживні суміші”.

“Лікарі вважають, що його стан здоров’я стабільний. що Я цю інформацію отримую в щоденному режимі від уповноваженого в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, від начальника колонії”, – додала Москалькова.

Раніше адвокат Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що режисер перебуває у стабільно поганому стані, через голодування в нього розвивається гіпоксія (нестача кисню в органах і тканинах).

Syla.news

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up