Поштовх діяти: у Львові молодь навчатимуть реалізовувати свої ідеї

Поштовх діяти: у Львові молодь навчатимуть реалізовувати свої ідеї

Навчальні тренінги у рамках проекту “Ідея змінює країну” відбуватимуться у всіх районах Львівської області з 10 жовтня до 23 листопада. Мета проекту – зацікавити молодь реалізовувати власні проекти та показати, що можливо все 

“Ідея змінює країну”- це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді. Упродовж 2 місяців відбудеться 11 поїздок у понад 50 населених пунктах. Під час заходу на учасників очікують багато воркшопів, тренінгів та лекцій.

«Ми залишаємо спікерів в різних точках. Тренери проводять для активних молодих людей тренінги з проектного менеджменту. Ми з лекторами працюємо над методикою створення ідей проекту, напрацьовуємо ідеї, пробуємо змотивувати учасників, що все реально навіть без людських, фінансових, інформаційних ресурсів.  Створюємо невеличкі групи, хто що на даному етапі може робити”, – розповіла головний спеціаліст відділу молодіжної політики Софія Курман.

Тренінги проводитимуть сертифіковані спеціалісти з проектного менеджменту. Упродовж занять  учасники разом з лекторами обговорюватимуть як розпланувати проект і втілити його в життя.

«Учасники, які прослухали тренінг, заповнюють аплікаційну форму. На основі аплікаційних форм ми обираємо 20-25 кращих учасників, які запропонували ці ідеї, будемо працювати над їхніми конкретними ідеями вже на дводенному Форумі”, – зауважила Софія Курман.

Професійне журі, у складі якого будуть представники громадських організацій та працівники галузі проектного менеджменту, оберуть два десятки проектів. Зі слів організаторів, уже подано понад 700 анкет від охочих долучитись до форуму. Головні критерії оцінювання проектів – соціальна значущість та реалістичність.

Фінальний дводенний форум розпочнеться наприкінці листопада або на початку грудня. Протягом першого дня учасники слухатимуть мотиваційну лекцію від представників влади, ЗМІ, бізнесу. Спікери розповідатимуть свої історії успіху, чому їхня участь у громадській діяльності є важливою.

“На захід будуть запрошені кращі учасники, які запропонували ідеї власних проектів під час тренінгів. Ми збираємо учасників у Львові, організатори забезпечують їм проживання, харчування та роздаткові матеріали. В нас  є 4 блоки навчання: як створювати свою команду, як працювати  в інформаційному просторі зі своїм проектом, де шукати ресурси (фінансові, людські, інформаційні) та презентація свого проекту», -доповнила головний спеціаліст відділу молодіжної політики.

На другий день учасники презентуватимуть свої проекти. Журі оцінюватиме роботи учасників та обере трьох переможців, які звітуватимуть про свою діяльність. Організатори та журі нададуть кращим менторську та організаційну підтримку і “вестимуть” проект аж до його реалізації.

Як зауважують організатори, цей проект надихає молодь на реалізацію своїх ідей та активну роботу в громаді.

Організатори – Львівська обласна державна адміністрація, ЛОО Спілки української молоді в Україні, Львівський обласний молодіжний центр.

Нагадаємо, в жовтні стартує проект “Metropolis: утопії минулого про місто майбутнього”.

Христина Генсьорська, Syla.news

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up