“Пішла матуся сьогодні вранці” – померла народна артистка України

У п’ятницю, 5 жовтня, на 75-му році життя не стало легендарної акторки, народної артистки України Неоніли Крюкової.

Про це її дочка Мирослава Барчук повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Пішла матуся сьогодні вранці. Дуже просимо помолитися за неї. Час і місце прощання повідомимо, як тільки буде відомо”, – написала вона.

Що стало причиною смерті, поки що не з’ясували. 12 років тому актриса серйозно травмувала хребет, і з тих пір була прикута до ліжка. В її киноколлекции такі перлини, як “Кайдашева сім’я”, “На Київському напрямку”, “Пропала грамота”. У 2008 році Неоніла Крюкова отримала звання Героя України.

“Мирослава Барчук повідомила про те, що пішла з життя її мама, Ніла Крюкова. Велика актриса і великий борець. Коли нам була потрібна допомога під час Студентської революції на граніті, вона прийшла і лягла на граніт разом зі студентами. Тому що Україна і боротьба за неї були в її серці. В її талановитому, сміливому й доброму серці. Згадаймо велику людину добрим словом”, – написав голова мистецького об’єднання “Остання барикада” Олесь Доній на своїй сторінці в соцмережі.

За свою кар’єру Донат взяв участь в 30 фільмах, в тому числі “Гра” Девіда Фінчера і “Червоний кут” Джона Евнета, а також у серіалі “Вона написала вбивство” і безлічі театральних постановок.

Нагадаємо, актори серіалу “Школа” представили книгу “Щоденник Лоли”.

Syla.news

763 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up