Канада закликає країни об'єднуватись проти російських кібератак

Канада закликає країни об’єднуватись проти російських кібератак

МЗС Канади заявило про свою солідарність із союзниками у боротьбі з кібератаками з боку російських військових та закликало спільно боротись із хакерами.

Про це повідомляє сайт зовнішньополітичного відомства Канади.

“Сьогодні Канада приєднується до своїх союзників у виявленні та викритті серії злочинних кібероперацій російських військових. Ці дії є частиною більш широкої структури діяльності російського уряду, що лежить значно поза межами відповідної поведінки, демонструє нехтування міжнародним правом і підриває міжнародний порядок, заснований на правилах. Канада закликає усіх тих, хто цінує цей порядок, об’єднатися на його захист”, – йдеться у повідомленні.

У Канаді зазеначають, що дії російських кіберзлочинців зачепили й безпосередньо королівство.

“Деякі з цих акцій стосуються Канади. У 2016 році Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) – незалежне міжнародне агентство з штаб-квартирою в Канаді – публічно повідомилоо, що хакерська група Fancy Bear/APT28 оприлюднила на своєму сайті конфіденційні дані спортсмена, незаконно отримані з Антидопінгової адміністрації та системи управління ВАДА. Уряд Канади із високим ступенем впевненості стверджує,  що за цей інцидент була відповідальною російська військова розвідка ГРУ”, – заявляють у МЗС Канади.

Нагадаємо, Канада надасть Україні 30 млн доларів на подолання гендерної та соціально-економічної нерівності

Syla.news

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up