Інтернатура буде не лише для лікарів, а й педагогів, - Гриневич

Інтернатура буде не лише для лікарів, а й педагогів, – Гриневич

Міністерство освіти і науки має намір запровадити в Україні обов’язкову інтернатуру для вчителів для того, аби допомогти адаптуватися їм на новому робочому місці.

Про це 5 жовтня повідомляє ТСН з посиланням на слова міністра освіти та науки Лілію Гриневич.

Після завершення навчання особа, яка вперше обійняла педагогічну посаду, проходитиме педагогічну інтернатуру у статусі педагога-стажера. На думку Міносвіти, це полегшить молодим вчителям адаптацію у школах та компенсує їм дефіцит практичних навичок. Наставник спільно із педагогом-початківцем розроблять програму наставництва, передбачивши у ній різні форми професійного розвитку. По завершенню програми стажування педагог отримає сертифікат про проходження інтернатури.

Нагадаємо, що підручники для першокласників по базових предметах уже надруковано і передано для розповсюдження по областях. Підручники для учнів 10-х класів будуть готові до листопада. 

Syla.news

 

 

490 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up