Економіка України зросте після виборів

Економіка України зросте після виборів

Світовий банк спрогнозував зростання економіки України в 2018 році на 3,3%, а  2019 році – на рівні 3,5%.

Про це повідомляє прес-служба Світового банку в Україні.

У повідомленні йдеться, що у 2020-2021 роках, коли пов’язана з виборами невизначеність мине, зростання української економіки може перевищити 4%.

При цьому в організації наголосили, що економічний розвиток країни залежить від ефективності реформування та співпраці з Міжнародним валютним фондом.

“Перспективи економічного зростання значною мірою залежать від темпів впровадження реформ та досягнення домовленостей з МВФ. Це особливо важливо, коли доступ до зовнішнього ринку капіталу значно погіршився для країн, що розвиваються”, – вважає директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови і України Сату Какхонен.

У СБ також пояснили зростання інфляції в Україні та прокоментували заходи стримування, вжиті НБУ.

“НБУ й надалі проводить політику таргетування інфляції, однак її рівень залишається високим через підвищення зарплат і пенсій. Індекс споживчих цін сягнув наприкінці 2017 року 13,7%, а отже, він був вищим за інфляційний орієнтир НБУ, що становив 8±2%. НБУ послідовно підвищував свою ключову облікову ставку з 12,5% у травні 2017 року до 18% у вересні 2018 року. Це допомогло утримати інфляцію на рівні 9% у серпні до відповідного місяця попереднього року, проте вартість фінансових ресурсів у країні зросла, а необхідність підвищення тарифів на енергію в майбутньому може чинити додатковий тиск на показники інфляції”, – зазначили у Світовому банку.

Syla.news
344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up