У Львові стартує екологічний конкурс: як взяти участь

У Львові стартує екологічний конкурс: як взяти участь

У межах проекту “Розвиток екокультури: від особистості до суспільства” відбудуться різні конкурси на тематику охорони та збереження довкілля. Захід реалізовував науково-аналітичний журнал «Наша перспектива».

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Конкурси будуть у таких номінаціях:

I. Малюнки екологічної тематики (формат А-4, A-3, A-2);
ІІ. Екоплакати (формат А-3), які б в дотепній, серйозній чи іншій формі стимулювали дітей і дорослих не забруднювати навколишнє природнє середовище чи не вчиняти інших порушень екокультури (із наведенням влучних мотиваційних закликів, різних видів зображень чи інфографіки тощо);
ІІІ. Презентації (10-20 слайдів, створених у програмі MS PowerPoint) або мотиваційні відеоролики (2-7 хвилин) про екологічні проблеми України чи світу, вітчизняний чи зарубіжний досвід їх подолання, або інші аспекти екологічної проблематики;
IV. Cпособи (опис та обгрунтування ідеї, презентація-представлення для потенційних інвесторів) розв’язання сміттєвої проблеми у Львові, Львівській області чи Україні загалом (на 2-10 сторінок формату А-4 у файлі, створеному в програмі MS Word; шрифт Times New Roman, розмір шрифта 14, міжрядковий інтервал 1,5; можуть містити фото, рисунки, схеми тощо; презентація до 10 слайдів, створена у програмі MS PowerPoint).

ЕТАПИ КОНКУРСУ:

1. До 31 жовтня 2018 р. надсилання листа з прикріпленою анкетою учасника та файлом з оцифрованим малюнком чи плакатом (якісно відсканованим або сфотографованим для розміщення на інтернет-ресурсі), файлом з презентацією чи відеороликом або файлами з описом та обгрунтуванням і презентацією способу вирішення сміттєвої проблеми на електрону пошту [email protected] з вказанням в темі першого слова категорії екоконкурсу і прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта. Бланк анкети Ви зможете завантажити з фейсбук-сторінки проекту після 14 вересня.
2. До 5 листопада 2018 р. тим, хто до 31 жовтня 2018 р. включно надсилав файли з малюнками чи плакатами, потрібно обов’язково залишити в директора школи їх паперові оригінали у прозорому файлі (щоб не пошкодились), і ми до 9 листопада 2018 р. їх зберемо, щоб представити роботи фахівцям з мистецтва, а кращі з них передати на виставки малюнків. На звороті малюнка чи плаката вкажіть П.І.П. автора, клас, номер школи, електронну пошту.
3. В листопаді 2018 року відбуватиметься голосування на окремому інтернет-ресурсі за конкурсні роботи (в розрізі чотирьох категорій) завдяки чому будуть визначені переможці (три призові місця в кожній категорії), яких чекатимуть цікаві й корисні призи (передплата дитячих пізнавальних журналів; оплата гуртків чи курсів; книги; спортінвентар тощо), а також цікаві подарунки від партнерів проекту у додаткових престижних номінаціях у кожній категорії (в розрізі вікових груп 1-2; 3-4; 5-6; 7-8; 9-10; 11-12 класи).
4. У першій половині грудня 2018 р. підбиватимуться підсумки інтернет-голосування і буде оголошено переможців у кожній з чотирьох категорій екоконкурсу. А також названо роботи-призери у додаткових номінаціях, визначених партнерами конкурсу.
5. У другій половині грудня 2018 р. – першій половині січня 2019 р. ми нагороджуватимемо переможців оголошеного нами екоконкурсу.

Конкурсні роботи повинні виконувати школярі-конкурсанти. Обов’язковою умовою для участі в конкурсі є тільки авторські роботи українською мовою. Свої запитання можна надіслати на електронну пошту [email protected] .

Нагадаємо, українці виготовили органічні пакети, які можна скуштувати.

Syla.news

890 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up