Скрипаль міг доносити СБУ всі задуми ГРУ РФ

Скрипаль міг доносити СБУ всі задуми ГРУ РФ

Скрипаль ймовірно сповіщав СБУ про стратегії дії ГРУ на сході України. При цьому подвійний агент ніколи не згадував про свої контакти зі Службою безпеки. 

Про це повідомляє BBC.

Нещодавно журналіст BBC анонсував про свою книгу, в основу якої лягли розмови Урбана зі Скрипалем, а також відомості від численних джерел журналіста в британських силових відомствах.

Зазначається, що Скрипаль ніколи не згадував про свої контакти з СБУ. Але за даними журналіста Урбана, колишній полковник ГРУ все ж зустрічався з працівниками СБУ.

“Можливо, Скрипаль консультував СБУ про те, як саме може діяти російське ГРУ на сході України. Москва заперечує свою участь у конфлікті на сході України”, – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, нещодавно колишній співробітник ГРУ РФ Сергій Скрипаль заявив, що підтримує політику Кремля щодо України та назвав українців “вівцями, яким потрібен пастух”. 

Також відомо, що подвійний агент Скрипаль до 2017 року ще працював на чотири країни НАТО.

Крім того, британські спецслужби вирахували третього підозрюваного в отруєнні Скрипалів.

Зокрема, ще до приїзду в Британію безпосередніх виконавців замаху на колишнього шпигуна Сергія Скрипаля в Солсбері приїжджав співробітник ГРУ, який проводив розвідку на місцевості.

4 березня 2018 року Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок в британському Солсбері. Лікарям вдалося стабілізувати їх стан і через кілька місяців вони були виписані з лікарні.

5 вересня поліція Великої Британії назвала імена громадян Росії, підозрюваних в отруєнні Скрипалів. За даними британських правоохоронців, ними є співробітники російської військової розвідки Олександр Петров і Руслан Боширов.

Syla.news

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up