Самотужки покращити свій навчальний заклад: у Львові стартував проект Friendly school 

Самотужки покращити свій навчальний заклад: у Львові стартував проект Friendly school 

Завдяки проекту школярі зможуть покращити життя своєї школи за допомогою власних ідей.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У рамках Friendly school  проходитимуть з 3 до 11 жовтня триватимуть зустрічі та тренінги з  бюджетування видатків та розподілу ресурсів, формування команди, дизайну, стратегії комунікації тощо.

Серед лекторів — заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, директор Інституту міста Олександр Кобзарев, представник Українського Католицького Університету Анна Мота, депутат та голова комісії фінансів та планування бюджету Вікторія Довжик, психолог та тренер Роман Лобай, координатор Львівського кластеру розвитку освіти та креативності Яна Пекун і дизайнер Наталія Васильків.

Після тренінгів учасники матимуть змогу допрацювати свої проекти та презентувати їх журі. Опісля журі конкурсу за результатами другого етапу визначить три команди-переможці, які отримають фінансування для реалізації проектів.

Для участі в проекті учасники мали розробити та описати ідею проекту і подати її для розгляду до 15 травня.

Нагадаємо, в межах книжкового форуму у Львові експерти з питань відновлювальної енергетики, а ще – громадські активісти та небайдужі львів’яни обговорили “Ідею міста”. Суть проекту полягає у створенні активного та змістовного середовища життя в місті.  

Syla.news

382 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up