Проти рабства: відбудеться всесвітня хода на підтримку людей, що перебувають в неволі

Проти рабства: відбудеться всесвітня хода на підтримку людей, що перебувають в неволі

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у всіх областях України та в м. Києві відбудеться всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”. Захід пройде 18 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Ходу організовують п’ять років поспіль на захист жінок, чоловіків та дітей, які перебувають в рабстві. Цьогоріч в Україні до акції доєднаються усі обласні центри та міста.

Збір усіх охочих приєднатись до ходи у Львові відбудеться за адресою: вул. Університетська, 1 (площа перед ЛНУ ім. Івана Франка). Маршрут ходи: вул. Університетська – вул.Словацького – вул.Дорошенка – пл. Ринок – вул. Руська – вул.Винниченка (сквер “На Валах”). Акція розпочнеться 18 жовтня о 14:00 год.

Нагадаємо, на Прикарпатті правоохоронці викрили злочинну групу, яка під приводом лікування від алкоголізму та наркозалежності протягом двох років утримувала в неволі 32 людей. За утримання потерпілих, яких поміщали у начебто реабілітаційний центр, родичі платили у місяць від 1,5 до 5 тисяч гривень.

Syla.news

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up