Нові підходи: які технології впроваджують в лікуванні серцево-судинних захворювань

Нові підходи: які технології впроваджують в лікуванні серцево-судинних захворювань

В рамках цьогорічного Конгресу кардіологів України близько 3 тисяч фахівців говорили про нові підходи та технології лікування хворіб серця.

Про це повідомляє МОЗ.

Медична спільнота кардіологів за останні роки змогла досягти чималих успіхів завдяки впровадженню новітніх технологій лікування гострого інфаркту міокарда, зокрема стентування.

“Жодна зміна, трансформація чи реформа медицини не може відбутися без підтримки лікарської спільноти. Я дуже вдячний, що ви не лише не опиралася змінам – ви їх випереджали. І це дало добрий результат”, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Операційний кардіолог вінницького Кардіологічного центру Ігор Данильчук додає, що за останні кілька років стався справжній прорив в інтервенційній кардіології. Вдалося зламати стереотипи і змінити стратегію лікування пацієнтів з гострим коронарним синдромом і розвернути в інший бік сам принцип лікування. Вдалося впровадити нові технології, яких раніше не було. Зокрема, у Вінниці зараз роблять близько 500 первинних стентувань на мільйон населення щороку.

Згідно зі статистикою Асоціації кардіологів України, близько 20 мільйонів дорослих українців страждають на ті чи інші серцево-судинні захворювання. Тож надання висококваліфікованої медичної допомоги є дуже важливим.

“За останні три роки завдяки активному впровадженню інтервенційних технологій в Україні нам вдалося суттєво вплинути на госпітальну летальність хворих з гострим коронарним синдромом. В тих містах та обласних центрах, де проводять реперфузії, вдалося досягти зменшення госпітальної летальності більше ніж удвічі. Робота у цьому напрямку повинна продовжуватись, поки ми не охопимо реперфузійними центрами 100% території країни. Також хочу відмітити надзвичайну важливість реімбурсації лікарських засобів, тобто створення системи, коли ліки стають доступнішими для більшого числа людей. Важливо не тільки зробити коронографію, поставити стент, а й забезпечити фармако-терапевтичну підтримку хворих на серцево-судинні захворювання”, – сказав президент асоціації кардіологів України, директор ННЦ “Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска” Володимир Коваленко.

Нагадаємо, адвокат політичного бранця Кремля, режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що в полоненого виявили серцеву недостатність та ревматизм. Відомо, що Олег Сенцов голодує вже 142 дні.

Syla.news

381 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up