На Львівщині троє чоловіків отруїлись грибами. Лікарі попереджають про ризики

На Львівщині троє чоловіків отруїлись грибами. Лікарі попереджають про ризики

До реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні потрапило троє мешканців Городоцького району, які отруїлися грибами. Лікарі підозрюють, що отруєння викликала бліда поганка та застерігають від небезпек нового грибного сезон, що розпочнеться після потепління.

Про це повідомив виконуючий обов’язки завідувача реанімаційного відділення Орест Юрчук.

«Батька та двох синів шпиталізували до реанімаційного відділення у вівторок, другого жовтня. Якими саме грибами отруїлися пацієнти будемо точно знати завтра. Ми підозрюємо, що це – бліда поганка», – повідомив Орест Юрчук.

Постраждалі розповіли, що гриби в лісі збирав батько, який і пригостив їх. Приготуванням страви займалась мати, однак сама не встигла їх скуштувати.

Зараз хворі перебувають у тяжкому стані.

Завідувач реанімаційного відділення пояснює, що гриби взагалі не варто вживати, адже вони вважаються “важкою” їжею для людського шлунку.  Окрім того, лікарі передбачають збільшення кількості хворих у зв’язку із потеплінням та відкриттям нового грибного сезону.

“Найбільшу небезпеку несе бліда поганка, адже її найлегше сплутати з іншими грибами”, – додав Орест Юрчук. 

Він також зауважив, що цьогоріч випадків із летальними наслідками не було.

Нагадаємо, лікарі стверджують, що одного разу приготована і повторно розігріта їжа втрачає багато зі своїх корисних якостей, а іноді і зовсім перетворюється на шкідливу їжу.

Наталія Козак, Syla.news

394 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up