МЗС Британії звинувачує Росію у кібератаках по всьому світу

МЗС Британії звинувачує Росію у кібератаках по всьому світу

Міністерство закордонних справ Британії звинуватило ГРУ РФ в організації “невибіркових та безрозсудних” кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту. Національний центр кібербезпеки Великої Британії підкреслює, що ГРУ Росії, яке “діяло під назвами Fancy Bear, Pawnstorm і Tsar Team”, “майже напевно” несе відповідальність за ряд серйозних хакерських нападів на країни, включно з США, Британією та самою РФ.

Про це повідомляє Українська правда.

Серед нападів – кібератака на Національний комітет Демократичної партії США у 2016 році.

“Дії ГРУ РФ є невибірковими та безрозсудними: вони намагаються підривати та втручатися у вибори в інших країнах, вони навіть готові зашкодити російським компаніям та громадянам РФ. Ми разом із нашими союзниками будемо викривати та відповідати на спроби ГРУ підірвати міжнародну стабільність”, – заявив глава МЗС Британії Джеремі Хант.

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон та міністр закордонних справ Маріс Пейн приєдналися до звинувачень, засудивши  “шкідливою кіберактивність” Росії.

Національний центр кібербезпеки Великої Британії повідомив, що Кремль несе відповідальність за хакерські напади на Міжнародне антидопінгове агентство у 2017 році. Зазначається, що це призвело до оприлюднення медичних записів спортсменів.

Крім цього, Національний центр кібербезпеки Великої Британії звинуватив РФ у створенні віруса-шифрувальника BadRabbit, від якого у 2017 році постраждали системи Одеського аеропорту, київського метрополітену, російського Центрального банку та два російських ЗМІ.

Також йдеться про злам та викрадення контенту із багатьох поштових аккаунтів невеликої британської телестанції у 2015 році, масовану атаку на українські фінансові, енергетичні та урядові структури у 2017 році, а також зараження багатьох тисяч комп’ютерів трояном VPNFilter.

Нагадаємо, Путін назвав колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля “покидьком і зрадником”.

Syla.news

341 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up