“Ми ще якогось бездомного там отруїли чи що?”. Путін прокоментував справу Скрипаля

Президент РФ Володимир Путін назвав колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, якого, як вважає Британія, росіяни намагались отруїти у Солсбері, “покидьком і зрадником”.

Про це він сказав у середу, 3 жовтня, на пленарному засіданні Російського енергетичного тижня, повідомляє “РИА Новости”.

“Що стосується Скрипалів і так далі – цей шпигунський черговий скандал роздувається штучно. Я переглядаю деякі інформаційні джерела. Ваші колеги проштовхують думку, що пан Скрипаль мало не правозахисник якийсь. Він просто шпигун – зрадник батьківщини. Розумієте, є таке поняття – зрадник батьківщини”, – заявив Путін.

Він також назвав Скрипаля “покидьком”, зазначивши, що чим швидше закінчиться інформаційна кампанія навколо нього, то краще.

“Ви хочете сказати, що ми ще якогось бездомного там отруїли чи що?” – зауважив президент РФ у відповідь на слова модератора засідання, який згадав, що від того ж нервово-паралітичного газу, який нібито використовувався в замаху на Скрипаля, є й інші постраждалі.

“Я іноді дивлюся на те, що відбувається навколо цієї справи, я просто дивуюся: приїхали якісь мужики і почали цькувати безхатьків там у вас у Великій Британії. Що за маячня? В фірмі з очищення вони працюють, ні?” – додав Путін.

Нагадаємо, нещодавно колишній співробітник ГРУ РФ Сергій Скрипаль заявив, що підтримує політику Кремля щодо України та назвав українців “вівцями, яким потрібен пастух”. 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що один із нападників на подвійного шпигуна Сергія Скрипаля в Солсбері причетний до вивезення екс-президента Віктора Януковича з України.

Експертиза показала, що нервового-паралітичної речовини “Новічок”, що містилася у флаконі для парфумів, використаного при отруєнні Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, могло вистачити для вбивства 4000 людей.

Syla.news

95 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up