"Велике попередження народу": "Roshen" заявив про небезпеку своїх цукерок для жителів Криму

“Велике попередження народу”: “Roshen” заявив про небезпеку своїх цукерок для жителів Криму

Кондитерська корпорація “Roshen” заявляє, що солодощі, які продаються в анексованомі Криму, не придатні до споживання. 

Про це йдеться у “відкритому листі” компанії.

“Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму. Будь-яка продукція Кондитерської Корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я”, – йдеться у листі.

Зазначається, що остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється.

“З 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено.  Жодне  інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками”, – наголошують у корпорації. 

Також у корпорації підкреслюють, що російський ринок закрив доступ для продукції Roshen, виробленої в Україні ще з 2013 року.

У листі також є звернення до українських ЗМІ, у якому зазначається, що вони можуть “навмисно застосовувати  маніпулятивні прийоми та подавати неперевірену, недостовірну інформацію, прикладом цього є сюжет, який вийшов на одному з українських каналів 2 жовтня”.

Тому, аби не збирати прострочені цукерки та не розповсюджувати фейкову інформацію, журналістам варто поїхати до російського Липецька і на власні очі переконатися, що ця фабрика не працює, йдеться у листі.

На початку вересня ЗМІ повідомляли, що в магазинах Криму продаються цукерки  ТМ Roshen із вичерпаним терміном придатності. У кондитерській корпорації тоді заявили, що не знають про їх походження.

2 жовтня у сюжеті ТСН показали цукерки, придбані 20 вересня у супермаркеті Сімферополя, які каналу “1+1” передали глядачі.

Судячи з етикетки, цукерки вироблені в Росії на липецькій кондитерській фабриці “Roshen”.

Нагадаємо, на рекламу Томосу Порошенко витратив кільканадцять мільйонів з власної кишені.

Syla.news

562 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up