Генсек НАТО заявив, що альянс допоможе Україні вберегтися від хакерських атак

Генсек НАТО заявив, що альянс допоможе Україні вберегтися від хакерських атак

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив про те, що альянс допомагає в створенні на території України центру із захисту кіберпростору від хакерських нападів.

Про це повідомляє прес-служба НАТО.

“Наразі НАТО допомагає Україні в створенні центру реагування на кіберінціденти, який буде одним із способів допомогти їй впоратися з інцидентами або спробами втрутитися, вторгнутися або зламати їх кібермережі”, – заявив Столтенберг.

Крім того, зазначається, що фінансування цього проекту надає цільовий фонд кіберзахисти Пінічноатлантичного альянсу.

“НАТО продовжуватиме надавати підтримку Україні, але, звичайно, ми також рішуче підтримуємо зусилля, спрямовані на пошук політичного рішення для повного здійснення Мінської угоди, яка є єдиним життєздатним способом мирного врегулювання конфлікту та проблем, які ми бачимо в Україні та навколо неї, включаючи Азовське море”, – додав Столтенберг.

Він зазначив, що крім кібератак в Україні, НАТО також бентежить і ситуація на Азовському морі.

“Росія перешкоджає нормальному цивільному руху, комерційним суднам і, звичайно, це проблема для України, яка бачила, що звичайний трафік з деяких його гаваней – у Маріуполі та інших місцях – були заважені або виникли проблеми з нормальним рухом всередині та зовні. І я думаю, що це лише один з прикладів картини, яку ми бачили, що Росія незаконно приєднала Крим, потім продовжувала дестабілізувати особливо Донбас, але також через діяльність в Азовському морі вони продовжують намагатися дестабілізувати Україну”, – каже генсек НАТО.

Також альянс допомагає Україні модернізувати українські збройні сили, інституції безпеки, різні довірчі фонди, а також обладнання та інші види прямих заходів.

Нагадаємо, Україна є єдиною країною-партнером НАТО, що бере участь у всіх основних поточних миротворчих місіях під її проводом. Українські миротворці були залучені до виконання завдань у складі Міжнародних сил безпеки в Косові, Тренувальної місії НАТО в Іраку, Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані.

Раніше повідомлялося, що У НАТО стурбовані, що Росія не дотримується зобов’язань за Договором про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.

Syla.news

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up