Експерт розповів, коли постачатимуть опалення у львівські житлові будинки

Експерт розповів, коли постачатимуть опалення у львівські житлові будинки

Наразі до 19 установ у місті подається опалення. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зі слів заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, рішення щодо подачі опалення до будинків мешканців буде ухвалене відповідно до норм — коли протягом 3 діб середня температура повітря становитиме менше +8°С.

“Наразі ми не вмикаємо опалення до будинків, бо є позиція мешканців, щоб зекономити кошти, щоб мешканці не оплачували за тепло, коли ще достатня температура зовнішнього повітря. Але підприємства готові. Як тільки буде така норма, яка передбачена законодавством, звичайно, ми будемо вмикати централізоване опалення по всьому місту”,- зауважив Сергій Бабак.

Як додає заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, По «Залізничнетеплоенерго» вже опалення подано до 10 об’єктів — це школи та садочки, а по «Львівтеплоенерго» — 9 об’єктів — це теж школи та садочки, лікарні.

“Фактично, місто готове до опалювального сезону, ремонтна кампанія пройшла своєчасно, будинки оглянули, паспорти готові, заповнення будинків йде нормально — на 98% мережі заповнені”, – додав він.

Нагадаємо про моніторинг температурних режимів у закладах: чи відповідають показники нормі.

Syla.news

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up