Водіїв попереджають про майбутні штрафи за паркування у заборонених місцях

Водіїв попереджають про майбутні штрафи за паркування у заборонених місцях

Впродовж жовтня у Львові кандидати на посади інспекторів, які зараз проходять стажування, патрулюватимуть вулиці міста та залишатимуть на автівках, припаркованих у заборонених місцях, попередження про майбутні штрафи. З 1 листопада інспектори почнуть штрафувати власників неправильно припаркованих автомобілів.

«Триває прийом документів від претендентів на посади інспекторів. 28 жовтня буде присяга інспекторів відповідно до результатів конкурсу. Наразі маємо близько 30 резюме на посади інспекторів з паркування. Усі кандидати, які подались, проходять практику з патрульною поліцією. Очікуємо, що 1 листопада інспектори працюватимуть з постановами», – розповів під час апаратної наради 3 жовтня начальник управління безпеки міста Львівської міськради Юрій Діль.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий зауважив, що вже у жовтні, поки майбутні інспектори стажуються, варто розпочати попереджати водіїв-порушників про майбутні штрафи.

«Профілактично на кожну з машин, яка стоїть у забороненому місці, треба чіпляли попередження про штраф, який людина буде сплачувати з листопада. Люди, які стажуються на посади інспекторів, мають пройтися вулицями міста і на кожне лобове скло машини, яка стоїть під знаком, у недозволеному місці вчепити аркуш паперу з попередженням», – зазначив Андрій Садовий.

У результаті на нараді вирішили, що інспектори-стажери із п’ятниці, 5 жовтня, розпочнуть розміщувати такі попередження на лобовому склі неправильно припаркових автомобілів.

Нагадаємо, що 27 вересня вступив в дію прийнятий Верховною Радою ще в грудні 2017 року закон, який передбачає фотофіксацію порушень правил паркування, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату за стоянку на платних паркінгах. 

Syla.news

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up