В уряді додали нові засоби контролю на дорогах

В уряді додали нові засоби контролю на дорогах

Кабінет міністрів України розширив перелік технічних засобів, якими облаштують дороги для контролю швидкості та фіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Відтак, окрім засобів дистанційного контролю швидкості транспорту на дорозі, дозволено також використовувати засоби із функцією фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Раніше контроль безпеки дорожнього руху здійснювали виключно за допомогою засобів дистанційного вимірювання швидкості TruCAM або “Візир”. Передбачається, що розширення переліку технічних засобів підвищить якість контролю за дотриманням правил дорожнього руху.

В уряді зазначили, що це також дозволить збільшити обсяги виробництва технічних засобів контролю українськими виробниками.

Нагадаємо, впродовж жовтня у Львові кандидати на посади інспекторів, які зараз проходять стажування, патрулюватимуть вулиці міста та залишатимуть на автівках, припаркованих у заборонених місцях, попередження про майбутні штрафи.

Syla.news

287 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up