Садовий заявив про участь у президентських виборах

Садовий заявив про участь у президентських виборах

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах Президента України.

Про це він заявив на зустрічі з організаторами молодіжного форуму «#Молодвіж» у коворкінгу «Communa», повідомляє прес-служба партії “Об’єднання Самопоміч”.

«Моя мета дуже проста і складна водночас – відновити вашу віру в Україну. Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом!» – заявив Андрій Садовий.

Він стверджує, що ключовими елементами його кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни».

«Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Але все в наших руках і нам під силу», – заявив Садовий.

Також він пообіцяв найближчим часом оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори, та закликав до об’єднання усі сили, які підтримують ідею «рішучих змін».

Нагадаємо, народні депутати у відставці  розповіли про свої хвилювання через ситуацію, яка складається напередодні президентських виборів-2019. Вони стверджують, що найбільше Україні варто боятись впливу Кремля.

Syla.news

361 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up