Розпочались роботи з будівництва Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні

Розпочались роботи з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні

ЛКП «Зелений Львів» напередодні підписало угоду з підрядником на реконструкцію скверу на вулиці М. Кривоноса з облаштуванням громадського простору та встановленням Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ним стало ТзОВ «Т.В.Д.».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На ділянці на сьогодні виконано такі роботи:

-огороджено територію будівельного майданчика;

—  підведено електро- та водопостачання до будівельного майданчика;

— частково завезено будівельні матеріали, інструменти та техніку;

— геодезисти провели розмітку території;

— проведено земляні роботи з підготовки до бетонування фундаменту під стелу пам’ятника-меморіалу та оглядових майданчиків;

— тривають роботи з укладення договорів щодо постачання будівельних матеріалів, освітлювальної апаратури та металу кортен тощо.

У лютому львів’яни вже зможуть побачити стелу, облицьовану кортеном, на якій будуть портрети Героїв Небесної Сотні. Також буде замощена територія під стелою і зроблені оглядові майданчики. Окрім того, минулого тижня ми оплатили підряднику 30% авансу для закупівлі відповідних матеріалів та обладнання, виконання розчистки території й демонтажу сходів. І зараз роботи активно тривають”, — розповідає заступник директор ЛКП «Зелений Львів» Андрій Шульський.

Проект охоплюватиме дві частини. Перша — це пішохідний міст із пандусом між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Друга — це площа зі стелою на верхній терасі у сквері.

Конкурс проектів тривав з 1 листопада 2016 року до 1 лютого 2017. Було подано 25 конкурсних проектів, серед яких журі вибрало переможців — авторський колектив зі Львова у складі Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак. Переможці отримали 90 тис. грн. та можливість реалізувати свій проект.

Нагадаємо, львівський монумент Слави, що по вулиці Стрийській, демонтують. Ще минулого року спеціальна робоча група ухвалила рішення обстежити всі елементи конструкції. Під час огляду було виявлено, що найвища стела перебуває в аварійному стані.

Syla.news

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up