Працівники "Укрзалізниці" виштовхали пасажира з поїзда, що рухався

Працівники “Укрзалізниці” виштовхали пасажира з поїзда, що рухався

Провідниця і начальник поїзда Ковель-Москва не пустили до потяга пасажирів з електронними квитками. На залізничній станції Кривин касирка не змогла роздрукувати пасажирам електронні квитки у зв’язку з несправною технікою.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Інцидент стався 30 вересня. Начальник поїзда та провідниця не впускали пасажирів до поїзда. Коли власник електронного квитка намагався потрапити до вагона, працівники “Укрзалізниці” виштовхали чоловіка з поїзда, що почав рухатись.

“На даний час поїзд прибуває в депо, сьогодні одразу ж буде проведена відповідна перевірка даного факту. Діям усіх причетних до інциденту особам буде дана відповідна оцінка і будуть зроблені найрадикальніші висновки. Я вам скажу однозначно, що ці люди в нас працювати більше не будуть”, – сказав директор департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

В Укрзалізниці заявляють, що провідниця і начальник поїзда Ковель-Москва, які на ходу виштовхали з потяга пасажира з електронним квитком, будуть звільнені.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” планує розділити перевезення на класи.

Syla.news

436 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up