Міністр без житла та на старій машині. НАБУ відкрило провадження проти Петренка

Міністр без житла та на старій машині. НАБУ відкрило провадження проти Петренка

Національне антикорупційне бюро України відповідно до рішення суду відкрило кримінальне провадження за фактом імовірного декларування міністром юстиції Павлом Петренком недостовірної інформації.

Таку відповідь НАБУ надало у відповідь на запит «Українських новин».

Розслідування розпочато за статтею 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу і здійснюється на виконання рішення суду.

Згідно з електронною декларацією міністра юстиції за 2017 рік, він не має власного житла та живе в орендованому. Проте раніше ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що племінниця міністра Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир в елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіля Lexus NX200. При цьому вона не живе ні в одній з двох записаних на неї квартирах, а проживає в  материній – на бульварі Тараса Шевченка.

Свою участь в купівлі племінницею майна міністр спростував.

У декларації міністра також зазначено, що він володіє автомобілем Volkswagen Golf, якому вже 11 років, але при цьому користується орендованим автомобілем Toyota.

Петренко також має солідні суми коштів у готівці і на банківських рахунках.

Раніше НАБУ відкрило провадження про незаконне збагачення міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Syla.news

 

405 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up