Леонід Кучма покинув Тристоронню контактну групу з врегулювання конфлікту на Донбасі

Леонід Кучма покинув Тристоронню контактну групу з врегулювання конфлікту на Донбасі

Кучма подякував білоруській стороні за сприяння в організації переговорного процесу. 

Про це повідомляє прес-секретар екс-президента Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook. 

“На завершення сьогоднішньої роботи в Мінську Леонід Кучма подякував колегам у Тристоронній контактній групі за спільну роботу. В такий спосіб підбито підсумок його роботи представника України в Тристоронній контактній групі”, – повідомила вона.

До того ж, екс-президент, якому нещодавно виповнилось 80 років заявив, що припинив свою діяльність щодо мінських домовленостей через “досягнення критичного віку”.

Крім того, повідомляється, що представник ОБСЄ у контактній групі Мартін Сайдік від імені ТКГ подякував Кучмі за його внесок у мінський процес.

Нагадаємо, Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України — уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії, яка була сформована як засіб для полегшення дипломатичного вирішення війни на сході України.

23 червня 2014 року Леонід Кучма увійшов у Тристоронню контактну групу і представляв Україну на переговорах з самопроголошеними “ДНР” та “ЛНР” за участі представників Росії та ОБСЄ.

20 вересня Кучма підписав мінський меморандум.

2 лютого 2015 року президент України Петро Порошенко призначив Кучму офіційним представником України у тристоронній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

28 вересня 2018 року Леонід Кучма подав у відставку з посади повноважного представника України в контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Як повідомив спецпредставник ОБСЄ у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік, поки що невідомо, хто буде наступником Леоніда Кучми.

На його думку, заміна представника від України не повинна вплинути на переговори, на наступному ж засіданні хтось повинен бути керівником української делегації.

Наступні переговори групи, вже без участі другого президента України та одного з підписантів мінських угод відбудуться 16 жовтня 2018 року.

Syla.news

 

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up