Kyiv замість Kiev. Іноземних ЗМІ перевчатимуть писати українську назву столиці

Kyiv замість Kiev. Іноземних ЗМІ перевчатимуть писати українську назву столиці

МЗС розпочало всесвітню кампанію #KyivNotKiev, яка спрямована на вживання у світових ЗМІ української назви Києва, а не російської.

У вівторок, 2 жовтня, Міністерство закордонних справ України спільно із Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, метою якої є заміна у світових ЗМІ російської назви столиці України на українську.

Кожного дня впродовж кампанії на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з’являтимуться дописи, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ, такими як The New York Times, BBC, Reuters та іншими.

Також міністерство закликало долучитися усіх небайдужих громадян України до цієї акції. Щоби взяти у ній участь, потрібно розмістити її обкладинку на особистих акаунтах в соціальних мережах, позначати іноземні ЗМІ в дописах з хештеґами #KyivNotKiev, #CorrectUA і закликати назву міста Київ вживати коректно.

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти та науки запропонувало для обговорення проект нової редакції українського правопису.

Syla.news

 

1650 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up