Катерину Амосову звільняють з посади ректора медуніверситету вдруге за рік

Катерину Амосову звільняють з посади ректора медуніверситету вдруге за рік

Міністерство охорони здоров’я знову звільнило ректорку медуніверситету імені О.О. Богомольця Катерину Амосову після того, як знову поновило її на цій посаді згідно з рішенням Київського Печерського райсуду. 

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

20 вересня суд визнав незаконним та скасував наказ МОЗ про звільнення Катерини Амосової з посади ректорки Національного медуніверситету ім. Богомольця.

У свою чергу, МОЗ назвало рішення суду сумнівним та підготувало апеляційну скаргу.

Пізніше у міністерстві пояснили, що Амосову на посаді ректора може поновити лише МОЗ.

Але, за словами заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського, цього статися не могло, поки рішення суду не зайде в міністерство.

Лише після цього міністерство могло написати наказ, який приймає або поновлює ректора на роботі.

Сама ж Катерина Амосова спростувала цю інформацію, зазначивши, що “це є брехнею”, і приступила до виконання обов’язків ректора Національного медичного університету ім. Богомольця.

Однак станом на 1 жовтня керівництво медвишу повністю ці порушення не усунуло.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів.

Триває досудове розслідування.

Раніше у інтерв’ю  Амосова розповідала, що має намір повернутися до роботи.

Нагадаємо, 16 квітня 2018 року МОЗ оголосило про перше звільнення з посади очільниці медичного університету імені Богомольця Катерини Амосовою. У міністерстві повідомили, що звільняють ректорку через незадовільне виконання умов контракту.

20 лютого Міністерство охорони здоров’я України повідомило про відсторонення Амосової від виконання обов’язків ректора Національного медичного університету імені Богомольця. У МОЗ пояснили, що це пов’язано із тим, що у цьому університеті не відбувся ліцензійний інтегрований іспит «Крок 1. Стоматологія», запланований на 20 лютого у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів.

За даними міністерства, це сталося через відсутність договору між Центром тестування, який є єдиною уповноваженою на проведення ліцензійних іспитів «Крок» організацією, і Національним медичним університетом імені Богомольця.

Амосова рішення про відсторонення оскаржила в суді. 2 березня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Амосової і зупинив дію відповідного наказу Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині викрили керівника медзакладу, який привласнював бюджетні кошти. 

Syla.news

 

345 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up