З вимогою відремонтувати дорогу: у Бориславі перекриють рух

З вимогою відремонтувати дорогу: у Бориславі перекриють рух

У суботу, 6 жовтня, у Бориславі на Львівщині знову перекриють вул. Степана Бандери, що веде до Східниці. Таким чином люди вимагатимуть  ремонту дороги.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

«Вимога у нас одна і незмінна – відремонтувати дорогу, яка сполучає Борислав і Східницю. Ми розуміємо, що нову дорогу нам ніхто не збудує, тому вимагаємо ремонту існуючої», – сказав Валерій Журавчак, передає ZAXID.NET.

Перше перекриття вул. Степана Бандери відбулось 16 вересня. Тоді учасники акції блокували проїзд автомобілів та збирали підписи під вимогою відремонтувати дорогу. Як повідомляється,  6 жовтня дорогу перекриватимуть у тому ж місці, що й 16 вересня.  Учасники акції перекриватимуть рух з 08:00 до 11:00 на 20 хвилин щогодини. Під час перекриття знову збиратимуть підписи на підтримку ремонту дороги.

«Під час минулої акції ми зібрали більше 400 підписів. Цього разу ми плануємо задіяти більше людей в перекритті, ми підготували інформаційні листівки про акцію», – додав Валерій Журавчак ZAXID.NET.

Автодорога, про яку йдеться  у вимогах активістів – це 30-кілометровий відрізок державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочне.

Нагадаємо, у Львові до кінця року перекриють рух вулицею Збиральна.

Syla.news

378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up