"З грязі в князі": мер Глухова заявив, що хоче балотуватися в президенти

“З грязі в князі”: мер Глухова заявив, що хоче балотуватися в президенти

Мер Глухова Сумської області Мішель Терещенко заявив про намір балотуватися в президенти на виборах 2019 року. Він сказав, що його мета – “демонтувати існуючу олігархічну систему” в Україні, для чого він має намір зібрати команду “професійних державних управлінців”.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, 1 жовтня, повідомляє Українська правда.

“Я вимушений балотуватися на посаду президента України”, – заявив він.

Терещенко заявив, що серед інших кандидатів у президенти немає людини, здатної реформувати країну і побороти корупцію.

“Не для того я повертався до країни предків, відмовлявся від французького паспорту та отримував українське громадянство, щоб купка негідників, які привласнили собі українську державу, вижила мене з міста та країни моїх пращурів”, – підкреслив він.

Він зазначив, що не бачить сенсу далі залишатися мером, оскільки політичні сили в місцевих радах і центральна влада перешкоджають реформам і не дають можливості впливати на процеси в місті.

Раніше Терещенко заявив, що складає повноваження міського голови Глухова через саботаж з боку депутатів міської ради.

Мішель Терещенко (Михайло Петрович) – нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків. Він народився у Парижі й був французько-українським підприємцем, а з 2015 року є міським головою міста Глухів на Сумщині. Він відроджує в Україні льонарство.

Syla.news

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up