Вибори-2019: чого бояться депутати

Вибори-2019: чого бояться депутати

Народні депутати у відставці  розповіли про свої хвилювання через ситуацію, яка складається напередодні президентських виборів-2019. Вони стверджують, що найбільше Україні варто боятись впливу Кремля.

Про це під час прес-конференції заявили депутати попередніх скликань Ярослав Кендзьор (1990-2012), Михайло Косів (1990-2006, 2007-2012)  та Степан  Давимука (2005-2012).

“Ми маємо розуміти, що за допомогою виборів Росія намагається зберегти на не дуже короткому чи довгому прив’язі Україну коло себе. Сьогодні серед кандидатів, які балотуються та заявляють про свою участь у виборах, можемо знайти дуже багато друзів Кремля, які не соромляться про це публічно говорити”, –  розповів народний депутат у відставці Ярослав Кендзьор.

Колишні нардепи наголошують на тому, що спроби Кремля зруйнувати Україну “руками самих українців” щораз посилюються.

“Одного разу Путін на президентських виборах вже отримав без війни та анексії Януковича, а відтак і Україну. Потрібен був Майдан та “Небесна сотня” для того, аби порятувати ситуацію. Тоді  отримати бажане Путіну допомогли антиющенківська опозиція у складі комуністів, регіоналів та б’ют. Сьогодні президентська опозиція у тому ж складі”, – йдеться в звернені.

Вони також додали, що громадянам України потрібно відповідально поставитись до вибору майбутнього голови держави та парламенту, аби їх політичні погляди й плани відповідали інтересам України.

“Треба готувати суспільство до того, що це будуть доленосні вибори для обрання президента, який проводитиме проукраїнську політику”, – пояснює Степан Давимука.

Також депутати попередніх скликань наголошують на тому, що події перед президентськими виборами-2019 нагадують ті ж самі, які були 27 років тому під час проголошення Незалежності.

“Ми робимо аналогію цієї ситуації із тією, яка була у серпні 1991 року. Підготовка громадської думки та настрою в суспільстві була абсолютно аналогічною до тієї, яку проводять зараз”, – наголосив Михайло Косів. 

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія не припиняє докладати зусиль для втручання у внутрішні справи в Україні, зокрема впливає і на політичні сили та втручатиметься у майбутні вибори.

Наталія Козак, Syla.news

526 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up