У вишах розвиватимуть інноваційну підприємницьку логістику

У вишах розвиватимуть інноваційну підприємницьку логістику

Студентів та науковців навчатимуть інноваційному підприємництву в сфері логістики. 

Про це йдеться на сайті МОН.

“Ця програма орієнтована на пошук, акселерацію і впровадження інноваційних технологій і розробок у сфері логістики і транспорту. Ми плануємо спільно з МОН створити умови і канали для трансферу між університетськими стартапами, малим, середнім і великим бізнесом за напрямом інноваційної логістики”, – пояснив Андрій Блиндарук.

Розвиток інноваційної підприємницької логістики передбачений Меморандумом про співробітництво та взаємодію між МОН та ТОВ “5ПІЕЛЬ” (5PL), який підписали заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха та Заступник директора 5PL Андрій Блиндарук. На сьогодні команда компанії 5PL заснувала перший в Україні логістичний Акселератор Logi:UM.

У рамках програми планують вивчити можливості створення логістичних бізнес-інкубаторів на базі українських вишів та в академічному середовищі, а також удосконалити законодавство щодо розвитку інновацій, трансферу технологій та стартапів у сфері логістики.

Як повідомляється, головною метою програми є створення умов для реалізації студентських логістичних проектів.

Нагадаємо, на Львівщині презентували Lviv Region Industry Hub.

Syla.news

 

367 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up