У Сенцова - серцева недостатність та ревматизм, - адвокат

У Сенцова – серцева недостатність та ревматизм, – адвокат

Адвокат політичного бранця Кремля, режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що в полоненого виявили серцеву недостатність та ревматизм. Відомо, що Олег Сенцов голодує вже 142 дні. 

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

“У нього проблеми з серцем – серцева недостатність. Також ревматизм нижніх кінцівок, з’явилися проблеми з печінкою і нирками, бо на тлі голодування у нього змінився стан крові. Відповідно до цього йому призначили певні ліки, глюкозу прокапали, поживні суміші. Виходячи з цього, відповідно до висновку фахівців-лікарів, йому призначають певні препарати, які він вживає”, – сказав Дінзе.

28 вересня Сенцова вивозили з колонії російського Лабитнангі в міську лікарню “для планового обстеження”. Федеральна служба з виконання покарань Росії повідомила, що з огляду на результати проведеного обстеження, російські лікарі “провели корекцію лікування” Сенцова.

11 вересня двоюрідна сестра режисера Наталя Каплан заявила, що стан Сенцова погіршується.

За її словами, кровоносна система режисера “не справляється з доставкою кисню в життєво необхідні органи”.

14 травня засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають в російських в’язницях.

В Україні і світі відбуваються численні акції з вимогою його звільнення.

Олег Сенцов голодує у заполярній російській колонії з 14 травня з вимогою звільнення усіх українських політв’язнів Кремля.

Після чергової кризи зі здоров’ям Сенцов погодився приймати 3-4 ложки поживної суміші на день.

За словами адвоката Дмитра Дінзе, Сенцов практично не орієнтується в датах, його хотіли примусово годувати. Європейський суд з прав людини закликав Сенцова припинити голодування.

Нагадаємо, нещодавно Олег Сенцов написав листа-подяку усім, хто його підтримує.

Український політв’язень голодує вже 142-й день.

Syla.news

 

461 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up