У Львові відбудеться Міжнародний Економічний Форум (детальна програма)

У Львові відбудеться Міжнародний Економічний Форум (детальна програма)

На одній з наймасштабніших ділових подій країни зберуться найвпливовіші люди в галузях економіки, державного управління, бізнесу, міжнародні дипломати та представники соціальної інфраструктури. У рамках заходу учасники обговорюватимуть питання економічного розвитку, державотворення та обмінюватимуться досвідом. Цьогорічний вже вісімнадцятий форум називатиметься “Львівщина – ХАБ можливостей”.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

“Така багатозначна назва, тому що за останні роки ми багатьох зуміли переконати в тому, що Львівська область є осередком , майданчиком, щоб реалізовувати свої можливості як в економічному, так і в соціальному та інших планах”, – зауважив під час брифінгу директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Форум триватиме два дні. Основною локацією, де відбуватимуться заходи стане “Арена Львів”. У рамках заходу пройдуть чотири дискусії, де професійні спікери обговорюватимуть важливі промислові питання.

Перша дискусія стосуватиметься економічних реформ, що будуть відбуватись у нашій державі, та їхнього впливу на промислову політику. В обговоренні візьмуть участь відомі українські та зарубіжні економісти, представники уряду України та дипломатичного сектору.

«За час 2014 року в Україні відбулось чимало реформ. Важливо  зараз оцінити їхню динаміку, їхній результат, а найголовніше- почути думки відомих провідних, зокрема зарубіжних експертів”, – додав Роман Филипів.

Під час другої дискусії йтиметься про монетарну політику. Екс-міністри, представники уряду України обговорюватимуть, якою має бути вартість капіталу, як побудувати монетарну політику, щоб промисловість отримувала стимул для розвитку.

Темою третьої дискусії стануть експортні можливості України та Львівщини. Під час дискусії експерти обговорять питання політики держави стосовно експорту та конкурентноспроможності експортерів.

«Ми багато говоримо про  те, що у межах Львівської області ми реалізуємо ініціативу , яка полягає в супроводі експортерів. Ми допомагаємо нашим експортерам виходити на зовнішні ринки, долати різноманітні проблемні питання, що виникають під час реалізації зовнішньоекономічних відносин», – розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА.

У Львові відбудеться Міжнародний Економічний Форум (детальна програма)

Провідні європейські та українські об’єднання висловлять свою думку щодо високотехнологічного виробництва Львівщини на четвертій дискусії.

«На територію Львівської області впродовж останніх років зайшло чимало інвесторів. Багато хто критикує , що ці інвестори не працюють в секторі глибинної переробки. Ми хочемо продемонструвати, що Львівська область готова і має всі кадрові та економічні потужності для роботи інвесторів з високотехнологічним виробництвом», – зазначив Роман Филипів.

На форумі очікують понад 2,5 тисяч учасників. Організатори сподіваються, що це буде безпрецедентний захід, який відрізнятиметься від попередніх складом модераторів та учасників.

“Я думаю, що львівський Міжнародний Економічний Форум сьогодні претендує бути одним з провідних в Україні. Ми ставимо собі планку, щоб конкурувати з київським Міжнародним Економічним Форумом”, – поділився планами директор департаменту економічної політики.

Захід відбуватиметься 1-2 листопада.

Нагадаємо, усіх охочих запрошують на форум з вирішення конфліктів.

Христина Генсьорська, Syla.news

658 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up