Порошенко затвердив угоду з Румунією щодо військових перевезень

Порошенко затвердив угоду з Румунією щодо військових перевезень

Реалізація закону створить договірно-правову базу між Україною та Румунією щодо здійснення військових перевезень. 

Про це повідомляє прес-служба офіційного інтернет-представництва президента.

Таким чином угодою визначаються терміни, органи відповідальні за військові перевезення, порядок організації, планування та виконання перевезень. Також заборонені для перевезення вантажі та максимальні строки перевезень.

Реалізація документу створить договірно-правову базу між Україною та Румунією про співпрацю та сприятиме її розширенню у дусі партнерства у сфері військових перевезень між обома державами.

Раніше, 6 вересня, Верховна Рада ухвалила закон “Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень”.

На початку вересня на ділянці Дунаю від Ізмаїла до румунського порту Бреїла пройшли перші спільні українсько-румунські навчання Riverine-2018.

Протягом трьох діб військові моряки і морські прикордонники двох країн відпрацьовували спільні дії щодо гарантування безпеки цивільного судноплавства, проведення рятувальних і доглядових операцій, маневрування в специфічних умовах річкової навігації.

Повідомлялося, що у маневрах взяли участь два кораблі військово-морських сил та катер прикордонної поліції Румунії, навчальний катер та два МБАК Військово-морських сил ЗСУ, корабель та два малих катери Морської охорони Держприкордонслужби України.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко передав ООН ноту про рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією.

Syla.news

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up