Порошенко підписав закон, яким удосконалив захист авторських прав

Порошенко підписав закон, яким удосконалив захист авторських прав

Президент Петро Порошенко підписав закон про створення додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб’єктів авторського права. 

Про це повідомляє прес-служба президента.

Таким чином, законом удосконалюється процес маркування аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм та баз даних.

Завдяки прозорості цього процесу правовласники зможуть ефективно його контролювати і вчасно протидіяти шахрайству і незаконному використанню цих захисних елементів.

Реалізація Закону сприятиме створенню додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб’єктів авторського права.

Нагадаємо, Україна ще 2011 року потрапила в так звану доповідь “Special 301 Report”, що визначає список країн із значним рівнем інтернет-піратства і недостатнім захистом прав інтелектуальної власності. Цей документ оновлюється щороку, і Україна в ньому знаходиться в другій групі, тобто в пріоритетному списку.

Нещодавно президент повідомив, що українська мова увійшла у топ-10 найбільш уживаних у Європі. 

Syla.news

400 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up