"Новий курс" Тимошенко звинувачують у плагіаті

“Новий курс” Тимошенко звинувачують у плагіаті

Економічну програму Юлії Тимошенко “Новий курс” звинувачують у плагіаті програм та стратегій Радикальної партії та скандального російського економіста Сергія Глазьєва. У програмі Юлії Володимирівни близько 400 сторінок, з яких справжнього контенту – 30-50 сторінок.

Про це повідомив головний редактор VoxUkraine Борис Давиденко на своїй сторінці у Facebook.
Він зазначив, що у “Новому економічному курсі” Тимошенко є велика кількість плагіату, посилань на неіснуючі джерела та помилок.

“Наприклад, монетарна політика “курсу” – зі стратегії розвитку банківського сектора, яку два роки тому рухала команда Ляшка. Економічні устрої запозичили у одіозного російського академіка Глазьєва. Електронні послуги взяли слово в слово у Інституту стратегічних досліджень, який, до слова, завжди працює на чинного президента. І так далі і тому подібне”, – наголосив Давиденко.

Він також розмістив посилання на статтю VoxUkraine, де є посилання на скопійований з інших статей чи програм текст “Курсу”, вказані помилки та неіснуючі джерела.

Зокрема, в документі зустрічаються скопійовані речення з “Вікіпедії”, “Стратегії розвитку банківської системи”, підготовленої Експертною групою Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності ще 2016 року, та Мінфіну.

“Розділ 23 про земельні відносини – практично повністю скопійована доповідь аналітичного центру “Оптіма” від 2017 року. Зрозуміло, що і в “Нового курсу”, і в цієї доповіді одні й ті самі автори, однак у країнах, де існують стандарти академічної доброчесності, таке запозичення називається самоплагіатом”, – зауважують у статті.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко голосувала за звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації країною-агресором.

Syla.news

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up