“Наприклад, монетарна політика “курсу” – зі стратегії розвитку банківського сектора, яку два роки тому рухала команда Ляшка. Економічні устрої запозичили у одіозного російського академіка Глазьєва. Електронні послуги взяли слово в слово у Інституту стратегічних досліджень, який, до слова, завжди працює на чинного президента. І так далі і тому подібне”, – наголосив Давиденко.
Він також розмістив посилання на статтю VoxUkraine, де є посилання на скопійований з інших статей чи програм текст “Курсу”, вказані помилки та неіснуючі джерела.
Зокрема, в документі зустрічаються скопійовані речення з “Вікіпедії”, “Стратегії розвитку банківської системи”, підготовленої Експертною групою Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності ще 2016 року, та Мінфіну.
“Розділ 23 про земельні відносини – практично повністю скопійована доповідь аналітичного центру “Оптіма” від 2017 року. Зрозуміло, що і в “Нового курсу”, і в цієї доповіді одні й ті самі автори, однак у країнах, де існують стандарти академічної доброчесності, таке запозичення називається самоплагіатом”, – зауважують у статті.
Syla.news