На рекламу Томосу Порошенко витратив кільканадцять мільйонів з власної кишені

На рекламу Томосу Порошенко витратив кільканадцять мільйонів з власної кишені

В адміністрації президента не змогли назвати конкретну суму, бо кампанія ще не закінчилась. 

Про це повідомляє Українська правда. 

“На трансляцію телевізійної реклами “Ми Україна” не було витрачено жодної копійки з державного бюджету. Дана рекламна кампанія, відповідно до укладених договорів з телеканалами, була сплачена з особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки”, – йдеться у повідомленні.

Сума витрат поки що невідома.

“Оскільки рекламна кампанія на підтримку отримання Україною Томоса ще триває, остаточну суму назвати не можуть, але вона точно сягатиме кільканадцяти мільйонів”, – підсумували в АП.

Разом з тим у прес-службі зазначили, що ця сума буде відображена згідно з законом на сайті Нацагентства з запобігання корупції як “суттєва зміна у майновому стані”, а також у декларації Порошенка за 2018 рік.

“Усі витрати, пов’язані з розміщенням матеріалу, президент відобразить в декларації за 2018 рік”, – наголосили в АП.

У прес-службі нагадали, що повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається у 10-денний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, а декларація за 2018 рік – з 1 січня по 1 квітня 2019 року.

Раніше Громадський рух “ЧЕСНО” заявив, що президент Петро Порошенко не декларує витрати на рекламні ролики “на підтримку автокефалії”, які він нібито оплатив самостійно.

Syla.news

497 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up