«Metropolis: утопії минулого про місто майбутнього»: коли стартує проект

Проект став переможцем грантової програми Культурного фонду України.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Архітектура – це є комфорт, середовище, яке повинно формуватися для нашого громадянського суспільства. Архітектори – це ті люди, які формують це середовище, тому ми робимо пропаганду своїх ідей, своєї спадщини, якісного способу відношення до своєї архітектури», – зазначив старший викладач кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка», Член Правління Львівської Національної Спілки Архітекторів України Володимир Дідик.

Мета виставкового проекту – ознайомити відвідувачів з утопічним архітектурними проектами, які не втілили у Львові.

“У межах нашої виставки ми хочемо ознайомити мешканців та гостей міста з утопічними проектами, які передбачались в межах повоєнної реконструкції міста і розроблялись ще в 40-і роки. Одним із них  стане проект “Львів – порт п’яти морів”, який полягав у тому, щоб поєднати Балтійське і Чорне моря каналом, що проходив би через Львів. Окрім того, продемонструємо і проект, який вже давно став предметом для жартів – це ідея побудови Львівського метро”, – зауважив голова Правління Львівської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України Богдан Гой.

Робоча дата відкриття виставки – 23 жовтня.

Нагадаємо, у Львівській області триває проект “Відновлені імена героїв”.

Syla.news

 

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up