Лабораторія: вода на окупованій Макіївці відповідає нормам

Лабораторія: вода на окупованій Макіївці відповідає нормам

28 вересня комунальне підприємство «Вода Донбасса» та міська санепідемстанція взяли проби води після повідомлень про масове отруєння питною водою в Макіївці.  

Про це повідомила прес-служба комунального підприємства «Вода Донбасса».

Лабораторія контролю за якістю води в окупованій Макіївці встановила, що вода в системі централізованого водопостачання Горняцького району Макіївки повністю відповідає нормам.

«Відповідно до отриманих результатів, вода в системі централізованого водопостачання відповідає Державним санітарним правилам і нормам 2.2.4-171-10», — йдеться у повідомленні.

Однак результати Міської санітарно-епідеміологічна служба, яка також брала проби води, поки що невідомі.

29 вересня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій заявило, що хлор, яким очищують воду на Макіївській фільтрувальній станції, що на окупованій території, постачали з Росії. 

Раніше представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини Павло Лисянський повідомив, що в окупованій Макіївці масово отруєння могло статись через те, що воду частково дезінфікували не хлором, а марганцем.

Syla.news

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up